Sipariş vereceğim. Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Sistemimizde geçici bir süreliğine sadece bir türlü ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır; Banka Havalesi/EFT ile. Bu ödeme seçeneneğini tercih ederek sipariş ödeme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. 

Banka Havalesi/EFT ile ödeme işlemini nasıl yapacağım? 

Siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme seçenekleri sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada Size uygun olan ödeme seçeneğini seçerek işleme devam edersiniz. Banka Havalesi/EFT seçeneğini seçtiğinizde karşınıza anlaşmalı olduğumuz bankalar ve hesap bilgileri gelecektir. Bu bankalardan Size uygun olanını seçerek belirtilen hesap bilgilerine ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Banka Havalesi/EFT işleminde dikkat etmeniz gereken bir durum bulunmaktadır.!

Ödemelerinizin zamanında ve gecikmeden onaylanabilmesi için sipariş işlemi sonundaki sipariş kodunu " ödeme işlemi sırasında dekontunuzun açıklama kısmına yazmayı unutmayınız. .

Eğer ödeme yaptığınızda açıklama kısmına sipariş kodunu yazmanıza engel bir durum olur ise telaş etmeyiniz bununla ilgili ekibimiz  sipariş ayrıntılarında vermiş olduğunuz kişi bilgileri ile ödeme yapan kişi bilgilerini, sipariş fiyatını ,ödenen tutarı  eşleştirecekler ve ödemenizi kabul edip siparişinizi onaylayacaklar.


Demo Options